Domnīca “Vēlās brokastis ar savējiem”

15. septembrī plkst. 11.00 – 15.00 aicinām klātienē piedalīties domnīcā “Vēlās brokastis ar savējiem”, kurā brīvā un draudzīgā atmosfērā Ādažu novada pašvaldības Sociālā dienesta telpās Carnikavā (Garā iela 20, Carnikava) kopā ar pašvaldības un nevalstisko organizāciju pārstāvjiem, vietējo kopienu aktīvistiem un iedzīvotājiem meklēsim atbildes uz jautājumiem par sociālā darbinieka lomu Ādažu novada kopienā; ko vietējie iedzīvotāji sagaida no sociālā darbinieka kopienā; kā aktivizēt un nostiprināt sociālā darba kopienā nozīmību; kādi faktori veicina to, ka viena kopiena ir aktīvāka, bet cita – pasīvāka; kā efektīva kopienas sociālā darbinieka klātbūtne sabiedrībā veicina kopējo iedzīvotāju un pašvaldības labklājību u.c.

REĢISTRĀCIJA
Lai piedalītos klātienes domnīcā (vietu skaits ierobežots), nepieciešams reģistrēties līdz 13. septembrim ŠEIT: https://bit.ly/domnica_Adazi

Dalībnieki: Ādažu novada deputāti un pašvaldības pārstāvji, Ādažu novada Sociālā dienesta pārstāvji, Labklājības ministrijas pārstāvji, valsts un pašvaldību institūciju pārstāvji, nevalstisko organizāciju pārstāvji, Ādažu novada iedzīvotāji.

Moderatore: Rasma Pīpiķe, procesu veicinātāja un dažādības vadības eksperte

Programmā:
10.30 – 11.00 Reģistrācija
11.00 – 11.30 Pasākuma atklāšana:
Karīna Miķelsone, Ādažu novada domes priekšsēdētāja
Gunita Dzene, Ādažu novada pašvaldības Sociālā dienesta kopienas vecākais sociālais darbinieks
11.30 – 13.00 Grupu darbs, izmantojot Pasaules kafejnīcas metodi
13.00 – 13.30 Kafijas pauze muzikālā pavadījumā
13.30 – 14.30 Grupu darbu rezultātu apkopošana un nodošana Ādažu novada domes deputātiem
14.30 – 15.00 Neformālas sarunas ar savējiem

Laipni aicināti visi interesenti Ādažu novadā!

#Sociālaisdarbiniekskopienā #SavējaisSavējam